Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

LJudi bwe i ja pisem knjigu!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 5:39 am

DaRk AnGeL

i to o mracnim silama...naziv knjige je ..i opet '10..kao neki dogadjaj sto se davno desio10.10.1910god.,opet se ponavlja posle sto godina.cudne stvari se desavaju..i tako..a ovo je samo pocetak...sto sam napisala..a vi recite da li je glupo ili ne?o.k?!
prva glava
Krvoprolice

Okruzni zatvor,Detroit,10.10.1910.god.Bila je ledena noc.Nije se culo nista ,samo zvuk vetra koji je nagovestavao nevolju.Stari strazar Dzozef baci pogled na svoj pojas,i spazi da mu nema kljuceva. Sledece sto je osetio bila je hladna cev revolvera na svom vratu.
-Ovo ti je kraj matori,osveticu sve drugove koje si letos poklao – bile su poslednje reci koje je strazar cuo.
Zatim se cuo pucanj.A onda i zvono za uzbunu.Gomila zatvorenika je u sekundi izletela iz svojih celija i pojurila ka glavnoj kapiji.Medjutim,strazari su bili brzi.Znali su da ne mogu da obuzdaju 100-tinak besnih zatvorenika i jedino resenje je bilo-pobiti ih.Zgrabili su svoje oruzje i opkolili masu zatvorenika.Ipak,zatvorenici su bili zeljni osvete,i nisu hteli da odustnu.Jurili su i dalje iako su znali da im nema spasa.Strazari su poceli da pucaju.Ubrzo se oronulo,mracno zatvorsko dvoriste pretvorilo u ogromnu grobnicu…Krv i mrak..sve je utihnulo..Poslednji ubijeni bio je Kobra.Pri umiranju prokleo je zatvor,strazare i rekao da ce se vratiti za sto godina i osvetiti se svima koji su ubili njega,njegove drugove…
Zatvorenik koji je ubio Dzozefa zvao se Majkl Roberts,zvani Kobra.Izvrsio je oko 100 ubistava,tako da mu Dzozef nije bio na savesti.Bio je osudjenik na smrt.Svi su ga se plasili i povinovali su mu se.Glavni u svemu.Njegova rec je bila zakon.Bice i ovog puta…
druga glava
Pocetak kraja

-Stejsi Stivens,izadji na tablu.Vreme je da popravis dvojku sa testa. –rece G-dja Bioncerg.
-Sto mi ne padne nesto na glavu i da me spasi odgovaranja. –pomisli u besu Stejsi.
-Hajde Stejsi,ti si najbolja,seti se!Stejsi Stivens sve moze i sve joj je dozvoljeno!Napred devojko! –bodrila je najbolja drugarica Lusi.
Odlucnim manekenskim korakom krenula je prema tabli.Uzela je kredu i cekala prvo pitanje.Ovog casa,posle toliko godina,govorili su o zmijama.Njen zadatak bio je da napise i speluje rec KOBRA.Cim ju je napisala i spelovala osetila je blago podrhtavanje poda.I zid se zatresao,a slika sa zida koja je visila tacno iznad Stejsine glave,otkacila se i pala na nju.
-Stejsi,Stejsi,da li si dobro? –upita je G-dja Stivens.
Stejsi pogleda oko sebe svojim lepim plavim ocima I ugleda bolnicku sobu.Plave zavese,sivi pokrivac.
-Mama,zasto mi se ne slazu pokrivac I zavese?Gde sam ja uopste?Ovo nije moja soba!Gde su roze nijanse?Mama,sta se meni zapravo desilo? –pocela je da postavlja bezbroj pitanja.
-Ne brini se zlato,mama ce sve da sredi.-odgovori G-dja Stivens.
-Pala ti je slika na glavu I onesvestila te.. –rece Lusi
-Mama,ostavi nas nasamo,molim te..-Odlucno rece Stejsi I napravi zloban kez.
-Naravno,zlato mamino,samo da nam ti budes srecna-razdragano rece G-dja Stivens.
Zatvorise se vrata za njom I Stejsi poce:
-Sanjala sam cudan san.Neces mi verovati!Svuda je bilo nesto crveno....Nesto stvarno grozno.Mozda je to bila krv.Meri je bila tamo.Mozes da zamislis!Najveca streberka ikada!Uf,one njene naocarke I suknjica iz koje ne izlazi..Uzas…Spominjala mi je neki kraj,neka imena..Mada nista nisam shvatila,ali sve je izgledalo odvratno,kao,horror film..Znas,vampiri,zmije I neke gluposti..I jos je rekla da ce nam nekakva kobra doci glave..Ona je totalno aut,zar ne?! –pricala je Stejsi bez prestanka.
-Ma to su gluposti!Sigurno je sve to od udara!Kakvi vampiri,kakve kobre,ti nisi normalna.Tako nesto ne postoji! –ubedjivala ju je Lusi.
-Ja ipak mislim da to nesto znaci,mada,znas kako kazu,ko sanja Meri,ili se druzi s njom,ili je totalno poludeo ili to ima neki znacaj.Ja nisam luda a jos manje se druzim s njom… -rece Stejsi zamisljeno.
Ona zabaci svoju dugu plavu kosu na drugu stranu,leze na krevet I uspava se.
Wink Wink i tako...inace ja sam novajlija ovde...pa ae ovako da pocnem.. :lol!

http://www.vampirefreaks.com/VampNaty

2 Re: LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 7:00 am

Kostolomac

Admin
Admin
hm, pa ti bash imash talenta u knjizevnosti. Pogledaj da ta knjiga bude shto duza, oa mozda i uzmesh neke pare na njoj, Shta ga znash, sve je moguce Very Happy

http://komshilukinc.forumotion.com

3 Re: LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 11:00 am

Butterfly_Of_Darkness

Ma super ti je ovo....ali bilo bi daleko bolje da se ona napila pa zavrsila u bolnici zbog ispiranja......Sta mislis o tome?Pisi o tome u sledecoj knjizi....

4 Re: LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 12:34 pm

MoonChild

Nishta lichno, ali iskreno mislim da je taj teenage horor adavno prevazidjen (svi se trude da napishu novog Pottera, al' malo racq i zato ima mnogo shunda koji mlati pare na bezveze zbog napaljenih tinejdzera koji nemaju pojma shta je pravi horor roman). A i glupo je to shto se deshava u Detroitu (grad koji je mali milion puta pomenut kako u knjigama, kako u filmovima), kada ce ova (mladja od mene Smile ) populacija shvatiti da je Srbija ili exYu savrshen materijal za horor ili dramu (samo shto je to iskorishceno), samo josh da uskladish prostor, vreme i istorijske chinjenice i recept za komercijalni bestseler, mada to je relativno kada je komercijalnost umetnosti u pitanju kao i kvalitet.

5 Re: LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 12:38 pm

Butterfly_Of_Darkness

Da stavimo salu na stranu....super ti je ovo...ali bih rekla da isuvise ozbiljno pises za svoje godine....prosto da covek ne poveruje.....svaka cast Very Happy

6 Re: LJudi bwe i ja pisem knjigu! taj Sub Sep 22, 2007 12:38 pm

Kostolomac

Admin
Admin
eeee, to je interesantno zapazanje. I lepa tema za razmishljanje. Zashto nikom do sada nije palo na pamet da iskoriste nashu istoriju i zemlju za deshavanje horor priche???
Razmislicu o tome, pa mozda mi padne eki ***** na pamet Very Happy

http://komshilukinc.forumotion.com

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu