Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Strgnj

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Strgnj taj Pet Sep 23, 2011 11:26 am

radagah

Koliko puta vam se desilo da na samu pomisao neke osobe, vama, nekoliko sekundi kasnije, stigne poruka ili poziv od iste? Koliko puta sebe nalazite u nekom drushtvu prichajuci o nekoj osobi, samo da bi se, nekoliko minuta kasnije, ako ne i istog trenutka, ta ista osoba pojavila tu? Da li nekada pomishljate ili prichate sa nekim kako bi sada bilo super da se alkohol ili neshto shto vam treba tada pojavi, i stvarno tako i bude neko vreme kasnije? Da li izlazite u grad bez prebijene pare, smoreni do korena svake dlake na glavi, ne ochekujuci nikakvo iznenadjenje ili dobar provod, iako duboko u sebi to stvarno zelite, a kuci se vratite posle ponoci, izmoreni od neke zajebancije? Poznate su josh hiljadu takvih varijanti, ali ovo su neke najosnovnije. Ono shto vas uvek zanima kad se tako neshto dogodi jeste, zashto se to zapravo zbiva? Odgovor na to pitanje je Strgnj.

Nekada davno, ljudi nisu znali zashto kisha pada. Onda je neki chovek ugledao Strgnja i otkrio zashto. Nekada nije bilo poznato zashto Sunce izlazi i zalazi, pa je ponovo neko ugledao Strgnja i uvideo zashto. I tako za sve stvari koje nisu bile poznate, a koje su kasnije spoznane. Ipak, u proshlosti su postojali ljudi koji su tvrdili da su ugledali Strgnja, a nisu, i time objasnili neke od ovih pojava koje sam do malopre navodio. Takve pojave u istoriji, jesu religija i ljudska verovanja.

U dobu kada ljudi nisu znali toliko o svetu oko sebe, religija je bila najveci neprijatelj a i prijatelj Strgnja. Neprijatelj, jer je nudila lazna saznanja o pojavama u prirodi, a prijatelj jer je ta chinjenica da neko lupeta gluposti, uvek smetala nekom choveku koji josh uvek nije shvatio da je ugledao Strgnja, i da svoje saznanje treba da proshiri. Strgnj nikada ne deluje toliko ochigledno, toliko vidljivo. Samo nekolicina srecnih je imala priliku da ga ugleda, a da pritom, i ako bi ste ih danas pitali da li su sigurni u to da su ga ugledali, oni bi vam rekli ne, ali neki mali glas u njima bi im uvek govorio da jesu.

Strgnj je zapravo bice koje zivi svuda oko nas. To je bice neverovatne brzine, brze od metka, brze od zvuka, brze chak i od svetlosti. On ne postoji u prostoru kakvim ga mi poznajemo, vec negde izmedju njega. Ono je odgovor na svako pitanje za koje ne postoji odgovor. Ono je i odgovor na svako pitanje za koje vec postoji odgovor. Ono je nekada bio glas razuma i otkrovenja istina prirode oko nas, dok je danas samo jednim delom to, a vecim delom bice koje vam govori da uradite neshto, koje vam govori da odete negde, ali je i bice koje vas slusha i vidi celog ogoljenog, i svaki put kada neshto pozelite, gleda da vam to i ostvari. Tako dolazi do pojave primljene poruke od osobi o kojoj ste upravo razmishljali, do pojave alkohola kada ga zelite, i do pojave dobrog provoda, kada vam on nije u vidokrugu.

Dakle, svaki put kada ugledate neko novo otkrice, kada vam se desi neshto neobjashnjivo prijatno, znajte, Strgnj je bio tu!

Ono shto od vas zelim jeste da mi kazete kada mislite da je Strgnj bio u vashem prisustvu...

2 Re: Strgnj taj Ned Sep 25, 2011 12:39 am

tozajebac

brate nemam pojma ko si i sta si ali brate ja prvi put u svom zivotu srecem neko zivo bice koje ima skoro pa slicnu pricu kao ja ja nikad nisam verovao u ove religije i popove i crkve ali sam oduvek znao da postoji nesto vise nesto jace...

to je i postojalo bilo je tu oko nas samo sto ga niko nije primecivao to je bio zdrumfulj

pise ze tako a cita se ЖДРУМФУЉ vec imam 2 podanike u mojoj veri i veri zdrumfulja ti mozes da budes treci... ako oces idem da pecem zimnicu ocekujem odgovor..

3 Re: Strgnj taj Ned Sep 25, 2011 4:39 am

radagah

Ne pristupam religijama na zalost ili srecu, kako kom, mada bi najpre pristupio tvojoj jer si mi drug. ЖДРУМФУЉ kako ga ti zovesh, ili Strgnj kako ga ja zovem, je zapravo isti kurac (kao i bog u svim religijama), i ja mislim da bi se i on slozio sa nama da je sve jedno kako ga neko naziva. Vazno je da chovek mora da veruje u neshto, ali bi vishe voleo da svi veruju u neshto razlichito shto ne shkodi nikome, nego svi u neshto isto, shto shkodi a i ubilo je mnogo ljudi. Medjutim shta sam hteo da istaknem jeste da treba preispitati sva svoja saznanja pre nego da ih prihvatimo olako. Samo napred ЖДРУМФУЉ/Strgnj...

P.S. Strgnj nije religija, to je nachin zivota. xD

Pozz, Pirke

4 Re: Strgnj taj Ned Sep 25, 2011 12:53 pm

Kylie

ЖДРУМФУЉ ftw!

5 Re: Strgnj taj Pon Sep 26, 2011 1:42 am

tozajebac

kaco ne seri ti si u moju religiju! i ti i dima ste zdrumgulji ti si cak i prva pocansna zdrumfuljka

6 Re: Strgnj taj Pon Sep 26, 2011 1:50 am

Kostolomac

Admin
Admin
pa mislim da je upravo rekla ЖДРУМФУЉ For The Win... O.o

to bi znacilo da podrzava tvoju religiju i da se slaze s njom...

7 Re: Strgnj taj Pon Sep 26, 2011 2:37 am

radagah

Strgnj nije religija, a i po onome shto sam reko, kad se sad razmislim, ЖДРУМФУЉ bi takodje bio neprijatelj Strgnja, mislim ako je ЖДРУМФУЉ stvarno religija... xD

8 Re: Strgnj taj Pon Sep 26, 2011 5:16 am

tozajebac

zdrumfulj je vise od religije zdrumfulj je sve oko onas samo se tako reklamira da bi ljdudi znali pirke.

9 Re: Strgnj taj Pon Sep 26, 2011 6:42 am

radagah

Onda smo ipak na istoj strani, ali nemoj skrnaviti ime ЖДРУМФУЉ nazivajuci ga religijom...

10 Re: Strgnj taj Sre Sep 28, 2011 12:51 am

Kylie

Shta sam ja sad zdrumfulju zgreshila? :/ Samo htedoh da podrzim... ^_^

11 Re: Strgnj Danas u 11:29 pm

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu